İSTANBUL 000-000-0000

Kadıköy bayan terapistler ile masaj hizmeti son derece önem arz etmektedir bu bölgede en iyi masözler bulunmaktadır. Selülit özellikle kadınların en büyük problemlerinden bir tanesidir. Selülit dolaşım bozukluklarından kaynaklamaktadır. Lenf ve kan dolaşımından kaynaklanan bozukluk ve yağ dokusundaki artış nedeniyle biriken toksik maddelerden oluşur.

Ancak doğru masaj teknikleri uygulandığı zaman kan ve lenf dolaşımı hareketlenecek ve dokulara taze oksijen gidecek. Derialtındaki kan dolaşımına iyi gelen masaj, damarların çapını daraltır ve kanın düzenli bir şekilde akmasını sağlar. Dolaşımın düzenli bir şekilde gerçekleşmesi, hücrelere daha iyi oksijen gitmesini sağlayacak ve toksik maddelerin en kısa sürede vücuttan atılmasını sağlayacaktır. Bunun için iki masaj tekniği kullanılır.

Kadıköy Masözleri

Selülit için ilk masaj, dolaşımdır. Bu masaj tekniğinde, derialtındaki kan dolaşımı aktif hale getirilir ve dokuların canlanması sağlanır. Kanın göğse doğru gitmesindeki problemleri giderir. Bu masaj tekniğinde belirli noktalara parmak ile bastırılır ve lenfatik düğümlere doğru hareket ettirilir.
Diğer masaj tekniği ise lenfatik drenaj masajdır.

Yine lenf bezlerine uygulanan bu masaj ile kan dolaşımının hızlanması sağlanır ve vücutta bulanan toksik maddeler ve ödem vücuttan uzaklaştırılır. Lenf dolaşımı üzerinde oldukça etkili olan bu teknik ile ilgili bölgenin elle yönlendirilerek bloke olmuş olan lenf sıvısının serbest akımı sağlanır. Masöz Kadıköy tüm bu hizmetleri sizlere en iyi şekilde sunar ve sizleri salonlarımıza bekleriz.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir